data

Zapisz się na darmowy warsztat o Microsoft 365

Pierwszy filar

Komunikacja z dowolnego miejsca

Nieważne, czy komunikujesz się z rodziną i znajomymi, czy współpracujesz ze swoim zespołem: usługa Microsoft Teams pozwala Ci spotykać się, czatować, rozmawiać i współpracować w jednym miejscu, co sprawia, że Twój dzień jest zorganizowany i prostszy.

Drugi filar

Współpraca i tworzenie

Urzeczywistniaj pomysły wspólnie z członkami zespołu, klasy lub rodziny na wszystkich swoich urządzeniach dzięki zaawansowanym aplikacjom, takim jak Word, Excel i PowerPoint. Łatwo udostępniaj pliki i uzyskuj do nich dostęp z dowolnego miejsca dzięki zabezpieczonemu magazynowi w chmurze usługi OneDrive.

Trzeci filar

Dopasuj ochronę do Twoich potrzeb

Utrzymuj zabezpieczenia i wydajność na dowolnym urządzeniu. Wbudowane kompleksowe, inteligentne funkcje zabezpieczeń klasy korporacyjnej dają pewność w działaniu, bo wiesz, że Twoje dane osobowe, urządzenia, aplikacje i dane są chronione.

Jesteśmy Onex Group

Onex Group to największy w Polsce dostawca usług chmurowych Microsoft (Office 365, Microsoft 365, Azure) dla konsumentów oraz mikro i małych przedsiębiorstw.

I'm an image

Możemy poszczycić się tytułem Partnera Roku Microsoft w Polsce i światowym finalistą tego konkursu.

Od 21 lat prowadzimy najpopularniejszy w polskim Internecie portal poświęcony oprogramowaniu i rozwiązaniom Microsoft. W naszym portfolio znaleźć można

1200 szkoleń tematycznych, co czyni nas liderem na rynku.

 

Prowadzący

Mateusz Miciński
 

Redaktor naczelny portalu CentrumXP i szkoleniowiec  produktów Microsoft 365

Arkadiusz Partyka

Specjalista i szkoleniowiec produktów Microsoft 365

Szkolimy:

I'm an image
I'm an image
I'm an image

Obserwuj nas